HIZ HOSTİNG KURUMSAL

Hız Hosting İnternet Hizmetleri. 2006 yılında sektörün tecrübeli isimlerin güç birliği ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana "Kaliteli ve HIZLI Hizmet, Uygun Fiyat" felsefesi ile faaliyetlerini sürdüren HIZ Hosting, bu kapsamda devamlı kendini geliştirine ve yenileyen bir web hosting firmasıdır.

HIZ HOSTİNG KİMDİR?

2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal olarak hosting, domain, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. 2010 yılında kendi sunucularımız ile Türkiye'nin en büyük Datacenterlarından biri olan DGN Telekom ile iş birliği yaparak kendi kabinlerimizde Dedicated kiralama ve Sunucu barındırma hizmetleri sunmaya başladık.Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için raid 10 özelliğini aktif ettik ve 1 disk kızağımızı yedeklemeler için ayırdık.Çözüm sunan fikirlerin yanında olduk asla ucu tıkalı işleri desteklemedik. 7/24 elimizden geldiğince müşterilerimizin destek taleplerine ve telefonlarına cevap verdik.Bizim için en büyük değer kaliteli hizmettir.

SSL Sertifikasında GlobalSign ile , Whm Panelde ise cPanel ile ortak çalışmalar yaparak whmcs altyapısına en güncel modüllerimizi ekleyerek müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Önceliklerimiz herzaman gelişime açık olan kadromuz ile bir üst basamağa çıkarak kurumsal anlamda başarıya ulaşmaktır.

HIZ HOSTİNG SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılması, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: ŞİŞLİ / İST
  • Vergi Numarası: 211 065 12 10
  • Kayıtlı Ticaret Odası: İstanbul Ticaret O.
  • Tescil Tarihi: 04/11/2011
  • Mersis Sicil Numarası: 4724766873595890
  • Oda Sicil Numarası: 796166 / 0
  • Yer Sağlayıcı Belge: TİBden Sorgulayınız
  • Yetkili Kişi: Caner ÇAKI

KİMLERLE ÇALIŞTIK?