VİP Destek

Müşterilerimiz için bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan aynı ilgi ile destek olmaya devam ediyoruz.

Haftanın her günü ve günün her saati canlı olarak ulaşabileceğiniz destek hattı ile her konuda yardımcı olacak bir muhatap bulabilirsiniz.

Teknik konulardan, soracağınız sorulara kadar, ödeme ve kontrol hizmetlerinden işlem yapabilme yetkisi gibi her türlü yardımı alabileceğiniz bir canlı destek hattı bulunuyor.

Teknolojik yenilikleri sürekli olarak yakından takip eden firmamız, bu alanda ki her türlü yeniliğe de önayak olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bulut teknolojisinden, ağ yedekliği ve sanallaştırma gibi yenilikler firmamızın öncü olduğu konulardır. Ayrıca bu yenilikler kesinlikle sizi tereddütte bırakmasın, siz sadece yapacağınız işe odaklanabilin diye biz varız.

Firmamızın çalışanları uzun zamandan beri bu sektörde hizmet veren deneyimli ve eğitimli ekiplerden oluşur. Bu nedenle bir problem ile karşılaşıldığında en hızlı ve kalıcı şekilde çözüm üreten uzman ekip ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebiliyoruz. Sizlerden gelen her öneri, şikayet ya da talep dikkate alınarak değerlendirilir v size ona göre bir çözüm üretilerek geri dönüş yapılır.