Bulut Sunucu

Sunucunuzu Oluşturun

Size uygun sunucuyu seçin ve işlemlere hemen başlayın.

İşlemci
Ram
Disk
Trafik

HızHosting Kalitesinde VDS

Sunucunuzun performansı sizi şaşırtacak.

Sunucu Resmi

Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Hız Hosting - Sanal Sunucu Hizmeti

Siparişinizi verin 3dk içerisinde otomatik kurup teslim edelim. Sunucunuzun tüm işlemlerini müşteri panelinizden yönetin. Daha birçok özellik HızHosting sanal sunucu paketlerinde..

Kesintisiz Erişim Avantajı İle İşiniz Yarım Kalmasın

Cloud sistemi, tüm kontrol sunucularının çevrim dışı kalması durumunda bile, kesintisiz çalışmaya devam edeceği şekilde tasarlandı. Cloud'un donanım altyapısında sorun yaşanırsa (disk,ram,cpu,ana kart,power vb.) cluster sistemdeki yapının ve bağlantı yedekliliğinin sağladığı avantajlar sayesinde cloud sunucunuzda hizmet kesintisi yaşanmaz.

Yüksek Performans NVME Cloud (Bulut) Hizmetleri

Bulut altyapısı ile bir veri merkezinde olası yaşanacak sorunları unutun. Tam yedekli Cloud sistemi ile kesintisiz hizmetin tadını çıkarın. Altyapı yönetimini düşünmeyin ve işinizi geliştirmeye odaklanın. Verilerinizi barındırmak için Türkiye'nin bulut lideri Hız Hosting'i tercih edin! Hızlı IOPS işleme avantajı ile düşük gecikme sürenizi düşürün. Veritabanı sunucuları ve diğer yoğun çalışma gerektiren sistemlere ve uygulamalara uygun, NVME sürücülere sahip, yüksek verimli bulut sunucular ile performasın tadını çıkarın.

Dakikalar İçerisinde Sunucu Özelliklerini Değiştirin

Fiziksel sunucunun bağımlılığından kurtulun. Bulut sunucularınızı istediğiniz özelliklerde hızlıca oluşturun. İhtiyaç duyduğunuz anda hızlı ve kolay bir şekilde kaynak ekleyin. Hiçbir veri kaybı yaşamadan dilediğiniz kadar kaynaklarınızı büyütün. Cloud sunucunuz ihtiyacınıza göre şekillensin.

Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Cloud (Bulut) İçin Ek Özellikler

Cloud (Bulut) Sunucunuza ek özellikler tanımlayabilir kurulum ve konfigürasyon yapabilirsiniz.

Linux İşletim Sistemleri

Ücretsiz CentOS, Debian, Ubuntu kurulum ve konfigürasyon işlemleri otomasyon tarafından anlık yapılmaktadır. Hız hostingde işlemler bu kadar kolay..

Windows İşletim Sistemleri

Ücretsiz Windows 7, Windows 2008, Windows 2012 R2 DataCenter ve Windows 10 kurulum ve konfigürasyonu otomasyon tarafından anlık yapılmaktadır.

Cloudlinux 6.x

$20.00 /ay + KDV MSSQL sunucularınızda gerekli değil ise seçebilirsiniz. Kurulum ve konfigürasyon

Windows 2012 R2 Standart Edition

$20.00 /ay + KDV Genel Windows tabanlı uygulamalar için ideal. Kurulum ve Konfigürasyon

MSSQL 2008 / 2012 Express

Ücretsiz Basit veritabanı sunucu görevleri için ideal. Kurulum ve konfigürasyon

MSSQL 2008 / 2012 Web Edition

$20.00 /ay + KDV Web sitelerine veritabanı sunucusu görevi görmek üzere ideal. Kurulum ve konfigürasyon

MySQL 5.0, 5.1

Ücretsiz Linux ve Windows işletim sistemlerinizde kullanabileceğiz veritabanı sunucusu. Kurulum ve konfigürasyon

Litespeed Web Sunucu Lisansı

$32.00 /ay + KDV Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir. PHP tabanlı sitelerinizin en yüksek performansta yayını için ideal.

cPanel Linux Kontrol Panel

$20.00 /ay + KDV Linux tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve konfigürasyonu tarafımızca yapılmaktadır.

Plesk 12 Windows ve Linux Kontrol Panel (5 domain)

$4.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL destekli)

Plesk 12 Windows ve Linux Kontrol Panel (10 domain)

$5.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL desteği yoktur)

Plesk 12 Windows ve Linux Kontrol Panel (sınırsız domain)

$35.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL destekli)

Ek 500GB ESATA Disk

$11.11 /ay + KDV Basit veritabanı sunucu görevleri için ideal. Her sunucuda maksimum 8 disk

Ek 1000GB ESATA Disk

$16.66 /ay + KDV Web sitelerine veritabanı sunucusu görevi görmek üzere ideal. Her sunucuda maksimum 8 disk

Ek 240GB E-SSD

$12.00 /ay + KDV Yüksek performanslı kurumsal SSD diskler

Ek 480GB E-SSD

$26.00 /ay + KDV Yüksek performanslı kurumsal SSD diskler

Ek 8 GB RAM

$10.00 /ay + KDV Linux ve Windows işletim sistemlerinizde kullanabileceğiz veritabanı sunucusu. Her sunucuda maksimum 4 RAM

Cloud Backup (Yedekleme Hizmeti)

$25.00 /ay + KDV Geriye dönük 60 gün 100 GB'a kadar yedekleme hizmeti. Yedeklerinizi düşünmeyin hız hosting sizin yerinize halleder.

Cloud (Bulut) Sunucu Hakkında Sıkca Sorulan Sorular

Siparişiniz sonrası 3dk içerisinde teslimat. Müşteri panelinden sunucu yönetimi. Tüm işletim sistemleri bir tıkla kurulum. Ve daha birçok özellik...

Cloud (Bulut) sunucu nedir?

Bulut sunucu, üst düzey sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların bir çok fiziksel sunucu üzerinden temin edildiği ve kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir. Müşterilerin tam olarak gereksinimini duydukları kaynakları dedike kullanabilecekleri ve istedikleri zaman iş dinamiklerine uygun şekilde arttırabildikleri, performanslı ve yüksek teknolojiye sahip sunucu ve ölçeklenebilir kaynak kullanım hizmetidir. Cloud (Bulut Sunucu) veya işlevsel anlamıyla çevrim içi bilgi dağıtımı; bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmetlere verilen genel bir isimdir. Bulut teknolojisi bu yönüyle bir ürün değil, hizmettir; temel kaynaktaki yazılım ve bilgilerin paylaşımı sağlanarak, mevcut bilişim hizmetinin; bilgisayarlar ve diğer aygıtlardan (İnternet) üzerinden kullanılmasıdır.

Cloud sunucuların kurulumu nasıl gerçekleşiyor?

Siparişiniz sonrası 3dk içerisinde teslim edilir. Müşteri panelinden sunucunuzu yönetebilirsiniz. Tüm işletim sistemlerini bir tıkla kurabilirsiniz. Sunucu açma, kapama, restart, otomatik yeniden kurulum, CPU ve RAM anlık kullanım takibi ve daha bir çok özelliği kolayca yapabilirsiniz....

Verilerin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Kendi sunucu olanakları ile istediği hız ve kaliteye ulaşamayan kişiler için sanal sunucu tek başına bir alternatif olarak kişilerin en iyi kullanımı gerçekleştirmesini sağlayan destek sunuyor. Cnc Bilişm donanım sektöründeki tecrübesi ile Sanal sunucu alanındaki tüm bilgisini ve deneyimlerini Hız Hosting çatısı altında toplayan firmamız tüm bu endişeleri ortadan kaldırmak adına SSD disklerle yüksek performans elde etmenizi sağlamaktadır. Sanal sunucu hizmetlerimiz hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Güçlü Web Siteleri için Cloud (Bulut) Sunucular

Web sitelerinizin daha güçlü bir şekilde yüksek performansla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamak için Hız Hosting firması olarak sunucu hizmetlerinde sektörün en iyi avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Web sitelerinizin kapasitelerinin getirmiş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak kaynak ekleme ve çıkarma yapabilir, tüm bu süreçlerin çok kısa bir sürede gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bütün taleplerinize anında cevap verecek olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Firmamızdan ilk kez sanal sunucu hizmeti alacak olan müşterilerimizin siparişlerini vermesinin ardından 3 ile 5 dakikalık bir süre içinde tüm kurulum ve konfigürasyonları yaparak sunucular sizlere teslim edilmektedir

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten taviz vermemek adına sanal sunucu için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz. 32bit uygulamaları da çalıştırabileceğiniz sunucularımızda Windows 2016 ve Linux işletim sistemlerinin yüksek performanslı 64bit versiyonları kullanılır.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Hız Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlarla ulaşılır. Her bir sanal sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

E-BÜLTEN