Cpanel Lisans

Lisanslar

Hizmet
Hesap Limiti
Platform
Açıklama
Fiyat
cPanel Solo1Virtual ServercPanel Solo Lisansı – VPS/VDS | 1 Hesap Açılabilir$ 17.49Satın Al
cPanel Admin Cloud5Virtual ServercPanel Admin Lisansı – VPS/VDS | 5 Hesap Açılabilir$ 29.99Satın Al
cPanel Pro Cloud30Virtual ServercPanel Pro Lisansı – VPS/VDS | 30 Hesap Açılabilir$ 42.99Satın Al
cPanel Premier Cloud100Virtual ServercPanel Premier Lisansı – VPS/VDS | 100 Hesap Açılabilir$ 60.99Satın Al
cPanel Premier Metal100Dedicated ServercPanel Premier Lisansı – Dedicated | 100 Hesap Açılabilir$ 60.99Satın Al

Hız Hosting – cPanel Lisans Hizmeti

Uygun fiyatla cPanel lisansı.

Neden cPanel Kullanmalıyım ?

Web sitelerinizin daha güçlü bir şekilde yüksek performansla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamak için Hız Hosting firması olarak sunucu hizmetlerinde sektörün en iyi avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Web sitelerinizin kapasitelerinin getirmiş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak kaynak ekleme ve çıkarma yapabilir, tüm bu süreçlerin çok kısa bir sürede gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bütün taleplerinize anında cevap verecek olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Firmamızdan ilk kez kiralık sunucu hizmeti alacak olan müşterilerimizin siparişlerini vermesinin ardından 30 ile 90 dakikalık bir süre içinde tüm kurulum ve konfigürasyonları yaparak sunucular sizlere teslim edilmektedir.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısında HP ve DELL ürünleri tercih edilmektedir. Kullandığımız sunucu modelleri DELL PowerEdge R610, R620 , R630, R640, R720, R730, R730XD, R740XD, R830, R930 ve HP GEN8, GEN9, GEN10, DL360, DL360P, DL380, DL380P’dir. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Altyapımızı her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güncellemeye devam etmekteyiz. Amacımız kusursuz bir alt yapı ile müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Hız Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlarla ulaşılır. Her bir sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.