Sunucu Barındırma | HızHosting

Sunucu Barındırma

Hız Hosting - Co-Location

5 farklı servis sağlayıcı hattı yedekli olarak aynı anda 40 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği ISO22301 , ISO22000 ve ISO9001 sertifikasyonlarıyla

1u Kabin

99.99 TRY
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • 100 MB Erişim Limitsiz Trafik
 • İstanbul Levent Konumlu
 • 1 Adet Public IP Adresi

2u Kabin

169.99 TRY
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • 100 MB Erişim Limitsiz Trafik
 • İstanbul Levent Konumlu
 • 5 Adet Public IP Adresi

10u Kabin

749.99 TRY
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • 100 MB Erişim Limitsiz Trafik
 • İstanbul Levent Konumlu
 • 13 Adet Public IP Adresi

43u Kabin

2999.99 TRY
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • 100 MB Erişim Limitsiz Trafik
 • İstanbul Levent Konumlu
 • 29 Adet Public IP Adresi

Hız Hosting Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Hız Hosting - Barındırma Hizmeti

Barındırmak hizmetimiz İstanbul MetroCity AVM lokasyon olup kesintisiz ve 10GBp/s uplink ile daima kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Daha Güçlü Web Siteleri için Sanal Sunucular

Web sitelerinizin daha güçlü bir şekilde yüksek performansla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamak için Hız Hosting firması olarak sunucu hizmetlerinde sektörün en iyi avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Web sitelerinizin kapasitelerinin getirmiş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak kaynak ekleme ve çıkarma yapabilir, tüm bu süreçlerin çok kısa bir sürede gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bütün taleplerinize anında cevap verecek olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Firmamızdan ilk kez sanal sunucu hizmeti alacak olan müşterilerimizin siparişlerini vermesinin ardından 5 ile 10 dakikalık bir süre içinde tüm kurulum ve konfigürasyonları yaparak sunucular sizlere teslim edilmektedir.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten taviz vermemek adına sanal sunucu için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz. 32bit uygulamaları da çalıştırabileceğiniz sunucularımızda Windows 2016 ve Linux işletim sistemlerinin yüksek performanslı 64bit versiyonları kullanılır.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Hız Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlarla ulaşılır. Her bir sanal sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

Hız Hosting Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Hosting Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illu dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan

Linux İşletim Sistemleri

Ücretsiz CentOS, Debian, Ubuntu. Kurulum ve konfigürasyon

Cloudlinux 6.x

$15.00 /ay + KDV Paylaşımlı hosting servisleri için ideal. Kurulum ve konfigürasyon

Windows 2008 R2 Standart Edition

$20.00 /ay + KDV MSSQL sunucularınızda gerekli değil ise seçebilirsiniz. Kurulum ve konfigürasyon

Windows 2012 R2 Standart Edition

$20.00 /ay + KDV Genel Windows tabanlı uygulamalar için ideal. Kurulum ve Konfigürasyon

MSSQL 2008 / 2012 Express

Ücretsiz Basit veritabanı sunucu görevleri için ideal. Kurulum ve konfigürasyon

MSSQL 2008 / 2012 Web Edition

$20.00 /ay + KDV Web sitelerine veritabanı sunucusu görevi görmek üzere ideal. Kurulum ve konfigürasyon

MySQL 5.0, 5.1

Ücretsiz Linux ve Windows işletim sistemlerinizde kullanabileceğiz veritabanı sunucusu. Kurulum ve konfigürasyon

Litespeed Web Sunucu Lisansı

$32.00 /ay + KDV Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir. PHP tabanlı sitelerinizin en yüksek performansta yayını için ideal.

cPanel Linux Kontrol Panel

$35.00 /ay + KDV Linux tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon

Plesk 12 (İngilizce / Türkçe) Windows ve Linux Kontrol Panel (5 domain)

$4.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL destekli)

Plesk 12 (İngilizce / Türkçe) Windows ve Linux Kontrol Panel (10 domain)

$5.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL desteği yoktur)

Plesk 12 (İngilizce / Türkçe) Windows ve Linux Kontrol Panel (sınırsız domain)

$35.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL destekli)

Ek 500GB ESATA Disk

$11.11 /ay + KDV Basit veritabanı sunucu görevleri için ideal. Her sunucuda maksimum 8 disk

Ek 1000GB ESATA Disk

$16.66 /ay + KDV Web sitelerine veritabanı sunucusu görevi görmek üzere ideal. Her sunucuda maksimum 8 disk

Ek 240GB E-SSD

$12.00 /ay + KDV Yüksek performanslı kurumsal SSD diskler

Ek 480GB E-SSD

$26.00 /ay + KDV Yüksek performanslı kurumsal SSD diskler

Ek 8 GB RAM

$10.00 /ay + KDV Linux ve Windows işletim sistemlerinizde kullanabileceğiz veritabanı sunucusu. Her sunucuda maksimum 4 RAM

Cloud Backup (Yedekleme Hizmeti)

$25.00 /ay + KDV Geriye dönük 60 gün 100 GB'a kadar yedekleme hizmeti.

Sanal Sunucu Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Siparişiniz sonrası 3dk içerisinde teslimat. Müşteri panelinden sunucu yönetimi. Tüm işletim sistemleri bir tıkla kurulum. Ve daha birçok özellik...

Barındırma Hizmeti Nedir?

Web siteleriniz sanal bir ortamda depolanmalıdır. Kendinize ait sunucunuzun veri merkezi tarafından belirli alanlarda muhafaza edilerek elektrik, internet ve güvenlik hizmetlerinin sunulmasına barındırma adı verilir.

Sunucular Nerede Barındırılıyor?

Firmamız sunucuları İstanbul’un merkezi Levent bölgesi metro internetten en yüksek verimi alacağı MetroCity AVM içerisinde ve internet altyapısı oldukça hızlı olan, yüksek güvenlik altında ve uzman ekipler eşliğinde barındırıyor.

Sunucuların Nerede Olduğu Önemli mi?

Bu oldukça önemlidir. Eğer sunucular ülke dışında ise, web sitenize giren her kişi o ülkedeki sunucuya ulaşarak içeriklerinizi görüntülüyor. Bu da sitenizin açılma hızı gibi performans kriterlerini etkileyecektir. Ayrıca sunucuların bulunduğu yerde ki internet altyapısı da çok önemli. Yavaş bir internet altyapısı ile bağlı olan sunucularda ki web sitelerine bağlanmak da yavaş olacaktır.

Sunucularda Herhangi bir Trafik Sınırlaması Var Mı?

Sunuculara paylaşımsız olarak 1GB hat üzerinden 100Mbps hat imkanı sunulur. Trafik kotasını aştığınızda herhangi bir kesinti ya da yavaşlama yaşamazsınız.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten ve hızdan taviz vermemek adına yedekleme için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Hız Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlar sunulur. Her bir sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

E-BÜLTEN