Sunucu Barındırma

Hız Hosting - Co-Location

5 farklı servis sağlayıcı hattı yedekli olarak aynı anda 40 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.9 network erişim sürekliliği ISO22301 , ISO22000 ve ISO9001 sertifikasyonlarıyla

1u Kabin

1.000,00 TL
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • Enerji Hariç
 • 1GB Port Sabit Hat
 • Limitsiz Trafik
 • İstanbul Maslak Konumlu
 • 1 Adet Public IP Adresi

2u Kabin

1.250,00 TL
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • Enerji Hariç
 • 1GB Port Sabit Hat
 • Limitsiz Trafik
 • İstanbul Maslak Konumlu
 • 1 Adet Public IP Adresi

10u Kabin

5.000,00 TL
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • Enerji Hariç
 • 1GB Port Sabit Hat
 • Limitsiz Trafik
 • İstanbul Maslak Konumlu
 • 1 Adet Public IP Adresi

47u Kabin

15.000,00 TL
Aylık
 • Ücretsiz KVM Hizmeti
 • Enerji Hariç
 • 1GB Port Sabit Hat
 • Limitsiz Trafik
 • İstanbul Maslak Konumlu
 • 1 Adet Public IP Adresi

Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Hız Hosting - Barındırma Hizmeti

Barındırma hizmetimiz İstanbul MetroCity AVM lokasyon olup kesintisiz ve 10GBp/s uplink ile daima kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Daha Güçlü Web Siteleri için Dedicated (Fiziksel) Sunucular

Web sitelerinizin daha güçlü bir şekilde yüksek performansla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamak için Hız Hosting firması olarak sunucu hizmetlerinde sektörün en iyi avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Web sitelerinizin kapasitelerinin getirmiş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak kaynak ekleme ve çıkarma yapabilir, tüm bu süreçlerin çok kısa bir sürede gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bütün taleplerinize anında cevap verecek olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Firmamızdan ilk kez sunucu barındırma hizmeti alacak olan müşterilerimizin siparişlerini vermesinin ardından tüm kurulum ve konfigürasyonları teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sistemlerle desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olan sistem sayesinde network hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Kurumsal barındırma hizmetlerimizde güvenlik seviyemiz üst düzeydir.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Her bir dedicated (fiziksel) sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 1 gbps esnek 100 mbit sabit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Hosting Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Barındırma hizmetinize ek özellikler tanımlayabilir kurulum ve konfigürasyon yapabilirsiniz.

Linux İşletim Sistemleri

Ücretsiz CentOS, Debian, Ubuntu. Kurulum ve konfigürasyonu.

Windows İşletim Sistemleri

Ücretsiz Windows 7, Windows 2008, Windows 2012 R2 DataCenter ve Windows 10 kurulum ve konfigürasyonu.

Müşteri Panelinizden Sunucu Kontrolü

Dilediğiniz işletim sistemini otomatik kurun, sunucu açma, kapama, restart işlemleri, hat takibi ve birçok özelliği müşteri panelinizden kolayca gerçekleştirin. Hız Hosting kalitesiyle kontrol sizde.

Voxility Korumalı IP Hizmeti

Kendi IP bloğunuzu Voxility arkasına alabilmekteyiz. Aynı zamanda dilediğiniz subnette IP tahsisi yapılabilmektedir. Fiyatlandırma için bilgi alınız.

cPanel Linux Kontrol Panel

$45.00 /ay + KDV Linux tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon

WEB ADMIN EDITION – Site ve sunucu yönetimi için – 10 Site – WordPress Toolkit SE

$12.00 /ay + KDV Linux ve Windows tabanlı sunucu ve web sitesi yönetim paneli lisansı. Kurulum ve Konfigürasyon (MSSQL destekli)

VmWare Esxi Sanallaştırma

Ücretsiz Esxi sanallaştırma kurulum hizmeti. Ücretsiz vCenter tahsisi.

Cloud Backup (Yedekleme Hizmeti)

$25.00 /ay + KDV Geriye dönük 60 gün 100 GB'a kadar yedekleme hizmeti.

Sanal Sunucu Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Siparişiniz sonrası 3dk içerisinde teslimat. Müşteri panelinden sunucu yönetimi. Tüm işletim sistemleri bir tıkla kurulum. Ve daha birçok özellik...

Barındırma Hizmeti Nedir?

Web siteleriniz sanal bir ortamda depolanmalıdır. Kendinize ait sunucunuzun veri merkezi tarafından belirli alanlarda muhafaza edilerek elektrik, internet ve güvenlik hizmetlerinin sunulmasına barındırma adı verilir.

Sunucular Nerede Barındırılıyor?

Firmamız sunucuları İstanbul’un merkezi Levent bölgesi metro internetten en yüksek verimi alacağı MetroCity AVM içerisinde ve internet altyapısı oldukça hızlı olan, yüksek güvenlik altında ve uzman ekipler eşliğinde barındırıyor.

Sunucuların Nerede Olduğu Önemli mi?

Bu oldukça önemlidir. Eğer sunucular ülke dışında ise, web sitenize giren her kişi o ülkedeki sunucuya ulaşarak içeriklerinizi görüntülüyor. Bu da sitenizin açılma hızı gibi performans kriterlerini etkileyecektir. Ayrıca sunucuların bulunduğu yerde ki internet altyapısı da çok önemli. Yavaş bir internet altyapısı ile bağlı olan sunucularda ki web sitelerine bağlanmak da yavaş olacaktır.

Sunucularda Herhangi bir Trafik Sınırlaması Var Mı?

Sunuculara paylaşımsız olarak 1GB hat üzerinden 100Mbps hat imkanı sunulur. Trafik kotasını aştığınızda herhangi bir kesinti ya da yavaşlama yaşamazsınız.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten ve hızdan taviz vermemek adına yedekleme için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Hız Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlar sunulur. Her bir sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

E-BÜLTEN