WordPress Hosting | Yüksek Performans | HızHosting

WordPress Hosting

WordPress Hosting

Sitenize Ziyaretler Hiç Kesilmesin!

WordPress Başlangıç

Sitelerinizin açılış hızında farkllığı hissediceksiniz!

Aylık
20,83 TL/ay
 • 1 WordPress Sitesi
 • Cpanel Erişim
 • 10GB SSD Disk Alanı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Sınırsız E-Posta
 • Günlük Yedekleme

WordPress Bireysel

Yedeklerinizi dert etmeyin.Bize bırakın!

Aylık
29,16 TL/ay
 • 1 WordPress Sitesi
 • Cpanel Erişim
 • 40GB SSD Disk Alanı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Sınırsız E-Posta
 • Günlük Yedekleme

WordPress Kurumsal

Siz sadece içeriğinize odaklanın, diğer tüm teknik detayları HizHosting’e bırakın!

Start at
41,66 TL/ay
 • 1 WordPress Sitesi
 • Cpanel Erişim
 • 80GB SSD Disk Alanı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Sınırsız E-Posta
 • Günlük Yedekleme

Hız Hosting - Ücretsiz Hizmetleri

Kullanıcıların bizleri tercih etme sebebi, farkındalık hizmetlerimiz

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Hız Hosting kalitesiyle hizmet almak isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz. Taşıma işleminizi aynı gün sonuçlandırıyoruz. Hızımızı farkedeceksiniz.

Antispam ve Virüs Tarama Hizmeti

Tüm e-posta hesapları gelişmiş bir Antispam ve Virüs tarama hizmetinin koruması ile kontrol altındadır. Yüksek spam filtreleme özelliğine sahiptir. Kontrol paneliniz üzerinden tüm bu işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

LiteSpeed WebCache Yönetimi

Site performansını büyük ölçüde iyileştirmek için otomatik sayfa önbelleğe alma hizmetimizi ücretsiz kullanabilirsiniz. Sitenizin sayfa açılma hızının ciddi oranda yükseldiğini farkedeceksiniz.

Sürekli Tarama

Web sitenizde yolunda gitmeyen birşey olduğunda otomasyon sistemimizden otomatik bilgi sizler ile paylaşılır..

Yedekleme Sistemimiz

Web Sayfalarınız bizler için önemli.Bu yüzden farklı lokasyona daima yedekleme alıyoruz.

Sorgulama Ve Performans Farkımız

Tüm sorgularınız MariaDB ile yüksek performans ile çalışır.

Tek Tık ile Kurulumlar

Web sitesi yapmak için bilgiye gerek yok.Hazır kurulum scriptimiz ile 400'den fazla yazılım tek tıklamanız ile kurulur ve size teslim edilir.

Wordpress Uyumlu

Geniş alt yapımız sayesinde performans hissini farkediceksiniz.Wordpress için özel oluşturulan sunucumuz tam sizlere göre.

Shell ve İçerik Koruma

Barındırdığımız tüm web siteleri bizler için önem taşımakta.Her site için 7/24 gözlem yapıyoruz.

WordPress

Geniş alt yapımız sayesinde performans hissini farkediceksiniz. Wordpress için özel oluşturulan sunucumuz tam sizlere göre. Wordpress arama motoru dostu link yapısı ile gelişmiş bir SEO omurgasına sahip olup, özgün içerik ile beslendiğinde diğer kurulumlara göre çok daha hızlı indeks alabilme kabiliyetine de sahiptir. WordPress için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla WordPres kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz.

Joomla

Joomla ile kişisel ve kurumsal sitelerinizi, çevrimiçi uygulamalarınızı yapabileceğiniz ödüllü içerik yönetim sistemidir. Joomla kolay kullanılabilirliği bakımından en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır. Joomla için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla Joomla kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz SSL

SSL seltifikası internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştiğinde verilerin şifrelenmesi ile transferin güvenli olması sağlanmaktadır. SSL sertifikası yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz sadece sunucu ile site arasındaki transferi şifreli yolla tamamlamasına yarar. Bütün Hosting paketlerimizde ücretsiz SSL Desteği mevcuttur.

Cron İşleri

Zamanlanmış dosyaların sunucu üzerinde çalıştırılmasıdır. Web siteniz üzerinde belirli aralıklarla çalıştırmak istediğiniz dosyalar varsa sunucu üzerinde cron tanımlayıp istediğiniz gün, saat ve dakikalarda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bütün Hosting paketlerimizde Cron desteği mevcuttur.

MySQL ve PhpMyAdmin

PHP ile yazılmış açık kaynak kodlu bir araçtır. Başlıca kullanım amacı İnternet üzerinden MySQL veritabanı yönetimidir. Hosting panelinizden kolayca PhpMyAdmin'e Ulaşabilirsiniz.

E-Posta Araçları

İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye düşünmeyin.

Size yardımcı olmak için buradayız

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?.

Hız Hosting - Detaylar

Aklınızda soru işaretlerinin hepsini bir kenara bırakın detaylar aşağıda yer almaktadır.

Web Hosting Sınırsız

İnternet Sitesi Kurmak İçin Uzman Olmanız Artık Şart Değil!

Satış rakamlarınızı arttırmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ya da el emeği ürünlerinizi kısa sürede daha fazla kişiye pazarlamak… Amacınız ne olursa olsun artık internet üzerinden açacağınız siteniz ile çok daha kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Üstelik bu ayrıcalığı yaşamak için hiçbir bilgiye sahip olmanıza da gerek yok. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak olan alan adını alarak hemen ilk adımı atmak. Alan adı, bu alan adına tanımlanan e posta ve internet siteniz ile bu dünyada sizde bizimle yerinizi alabilirsiniz. Size sunduğumuz bireysel paketlerimiz ile ve sağlayacağımız teknik destek ile gücünüze güç katacaksınız.

Kesintisiz Performans Garantimiz Altında

Haber siteleri ve bloglar sunucularımız üzerinden yayın yapmayı sürdürürken her zamanki önceliğimiz en yüksek performansı kusursuz olarak sunmaktır. Yüksek performansı garanti eden uygulamalarımız ve sunucularımız sitenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı paketler üzerinden sizlere ulaştırılmaktadır.

Standart Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Bizi tercih eden müşterilerimizin Hız Hosting kalitesini en iyi şekilde yaşayabilmesi için en düşük paketimizde dahi standart hizmet olarak sizlere e mail kaydı, web sayfa, FTP kaydı ve database hizmetini sınırsız olarak sunuyoruz..

kaliteli altyapı
Fiziksel Sunucu

Farklı Amaçlar, Ortak Kalite

Hosting barındırma hizmeti sunan Hız Hosting ailesi olarak ana amacımız farklı amaçlar ve farklı seviyeleri ortak bir platformda barındırma ve gelen her talebi en üst seviyede kusursuz olarak karşılamaktır. Bu nedenle en basit blogdan kurumsal şirketlerin web sitelerine kadar farklı kademelerden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal Bir Marka, Deneyimli Teknik Ekip

Şirketimiz sektörde bu alanda kurumsallaşmayı başaran nadir markalardan biri olarak öne çıkarken teknik servis ekibimizde bize ihtiyaç duyduğunuz her an size destek verebilmek için vardiyalı olarak çalışmaktadır. Kalitenin ve başarının şansa bırakılamayacağının farkında olan şirketimiz sizlerle beraber zirveye tırmanmak için hizmet verdiğinin bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ofis

Hazır Kurulum Seçenekleri İle Hedefinize Çok Daha Kolay Ulaşın

Sadece tek bir tıklama yaparak birbirinden yararlı farklı yazılım paketlerini yüklemenizi sağlayacak olan Hız Hosting bu sayede web sitenize çok daha kolay bir şekilde ve kısa sürede başlamanızı garanti altına almaktadır.

Hosting Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Sitenizi kontrol etmekte kolaylık sağlayacak üstün başarılı özelliklerimiz göz büyülüyor. Gelin bir bakalım neler var bu özelliklerde.

Statik IP Adresi

Siteniz için size özel Atanmış statik ip tanımlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonları (SEO) için idealdir. ₺50.00 / yıl

3 günlük yedekleme

Web siteniz için her 3 günde bir periyodik olarak alınan yedeklere dilediğiniz zaman dönebilirsiniz. $2.00 / ay

7 günlük yedekleme

Web siteniz için her 3 günde bir periyodik olarak alınan yedeklere dilediğiniz zaman dönebilirsiniz. $4.00 / ay

Yedeklerden dönüş işlemi

Periyodik olarak alınan yedeklerinizden dilediğiniz zaman dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz. $10.00 / Tek Sefer

Ek 1 Ghz CPU (Paylaşımlı)

1/2 Core (1 Ghz) Maks. İşlem Süresi 90 Saniye $12.50 / ay

%50 CPU (1 Ghz) Atanmış

1 Core / Paylaşımsız $50.00 / ay

Ek %100 CPU (2 Ghz) Paylaşımlı

1/2 Core (1 Ghz) Maks. İşlem Süresi 90 Saniye $25.00 / ay

%100 CPU (2 Ghz) Atanmış

1 Core / Paylaşımsız $100.00 / ay

E-BÜLTEN